O nás

Rodinné centrum Budulínek bylo otevřeno v Horní suché dne 9. července 2012 v prostorách bývalé „červené školy“, reagovalo takto na přeplněné mateřské školy Horní Suché a okolí a tímto chtělo pomoci především rodičům, které potřebují nastoupit do zaměstnání. V rodinném centru Budulínek se o děti stará kvalifikovaný personál s dlouholetými zkušenostmi. Denně připravuje program pro děti dle jejich individuálních potřeb.

Budulínek nabízí pravidelný režim mateřské školy. V našem kolektivu se vyskytují děti s různými postřebami. Výjimkou nejsou děti některé nosí pleny, nebo potřebují dudlík atd. Všem potřebám se snažíme co nejvíce vyhovět. 

Nabízíme celodenní, dopolední (či odpolední) i individuální hlídání dětí v příjemné rodinné atmosféře s důrazem na individuální přístup k dítěti. U nás vždy vše záleží na individuální domluvě.

 

Maximální kapacita "školky"je 19 dětí.

Otvírací doba: Po - Pá: 6:00 - 16:30

  

 

V našem centru budeme dodržovat toto:

Každé dítě je pro nás jedinečné. Všechny organizované činnosti jsou prováděny nenásilně, dle zájmů a schopností dítěte. Snažíme se o partnerský přístup k dětem a respektujeme jejich vývojové rozdíly a individuální potřeby. Podporujeme a vedeme děti ke správným hygienickým návykům. Učíme děti samostatnosti a sebeobsluze Při stolování podporujeme samostatnost, nenutíme do jídla, ale chceme aby děti vše ochutnaly. Učíme se správným komunikačním dovednostem. Učíme se spolupracovat, vzájemně si pomáhat, hrát si v kolektivu, neničit hračky a půjčovat si je. Pokud si dítě zaslouží pochvalu, pochválíme, čímž motivujeme k další činnosti a kladně působíme na rozvoj a sebevědomí dítěte. V případě příznivého počasí chodíme, na procházku po vesnici nebo na hřiště v blízkém okolí. Učíme se chodit po chodníku ve dvojicích, přecházet cestu a také pravidlům bezpečnosti při pobytu venku.

 

Kontakt: 

Tel.:     RCB 608105033; 

            Mgr. Jana Horychová 739510491.

e-mail: rcbudulinek@seznam.cz

 

Těšíme se na všechny, kteří budou chtít využít naše služby.

 

Rodinné centrum Budulínek