Ptejte se na vše co Vás zajímá.Piště připomínky, vaše dotazy a vše o čem si myslíte, že bychom mohli vylepšit...

Datum: 25.03.2015

Vložil: Terezie

Titulek: syn

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné příjmout 4letého chlapečka s vysokofunkčním autismem? Syn je hodný, neubližuje dětem, klidný, tichý, usměvavý. Jen se špatně zapojuje do kolektivu. Sám se nají, relativně se sám obleče, umí sám na wc.
Jsme z Horní Suché.
Děkuji za odpověd. Terka

Odpovědět

—————

Datum: 31.03.2015

Vložil: Tomášková (Buglová) Hana

Titulek: Re: syn

Dobrý den,

vše záleží na osobní domluvě. Bohužel momentálně volné místo nemáme, ale můžete se dostavit na zápis do Rodinného centra Budulínek, který proběhne ve dnech 29. a 30. dubna.

Hezký den Tomášková

Odpovědět

—————

Datum: 10.12.2013

Vložil: Legátová Tamara

Titulek: dotaz

Přeji krásný den,mněla bych k vám dotaz.Bydlím v Horní Suché a jelikož je MŠ maximálně přeplněná na příští rok,jsem v koncích.6.března 2014 musím nastoupit zpět do práce,po ukončení tříleté mateř.dovolené.Proto se dotazuji,zda je ještě možné,umístit syna u vás,na celodenní péči,nebo je nutné jít k zápisu rok předem?Děkuji za odpověď Legátová Tamara

Odpovědět

—————

Datum: 10.12.2013

Vložil: Buglová Hana

Titulek: Re: dotaz

Dobrý den, paní Legátová,

u nás je možné umistění dítěte i v průběhu roku bez zápisu. Napište mi na Vás telefonní kontakt, nebo se ozvěte na 774 816 563 a domluvíme se na osobní schůzce.

Přeji příjemný zbytek dne

Buglová Hana

Odpovědět

—————

Datum: 11.04.2013

Vložil: Nováková

Titulek: Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat kdy je u vás nutné případně přihlásit dítko které bude mít 2 ročky až příští rok v březnu... Mateřskou mám na dva roky a budu pak tudíž potřebovat někam dítko umístit... je to možné i v průběhu roku? Nebo budu muset případně čekat do září?
A jaké jsou prosím u vás kladeny nároky na 2leté dítko (co musí umět samo?) děkuji Nováková
Bydlíme v Horní Suché

Odpovědět

—————

Datum: 15.04.2013

Vložil: Buglová Hana

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den, je možné dítě umístit i v průběhu roku. I tak bych bylá ráda, kdybyste se dostavila na zápis. Nároky na dvouleté dítě jsou minimální. Ideální je, pokud dítě používá nočníček, ale nedělá nám problém děti přebalovat. S jídlem je to obdobně, pokud dítě jí samo, je to pro nás plus, pokud ne, tak mu pomůžeme :) Přístup k dětem máme velmi individuální.

Budeme se na Vás těšit.

Buglová Hana
774 816 563

Odpovědět

—————

Datum: 15.04.2013

Vložil: Nováková

Titulek: Re: Re: Dotaz

Dobrý den, moc děkuji a pěkný den
Nováková

Odpovědět

—————

Datum: 25.09.2012

Vložil: Ing. Kateřina Hekerová

Titulek: Poděkování

Milé paní učitelky,
musím jedině souhlasit s paní Peškovou, že Budulínek je v Horní Suché opravdu velmi potřebný a co se služeb týče, na vysoké úrovni. Má dcerka Adélka chodí do Budulínka od jejího vzniku a jsme moc spokojeni. Dcerka se naučila spoustu nových věcí, začlenila se do kolektivu apod. Ještě také nemáme 3 roky , proto jsem ráda, že můžu využít právě služeb Budulínka. Přeji Vám, aby se školička brzy zapnila a abyste měly nadále nadšení pro Vaší smysluplnou práci!
S pozdravem Katka Hekerová, maminka Adélky

Odpovědět

—————

Datum: 10.09.2012

Vložil: ing. Kateřina Peěková

Titulek: Děkuji, že jsme mohli nastoupit.

Zdravím Vás,
dnes k Vám nastoupil náš syn Štěpán. Nemohu se ubránit vyjádřit pochvalu nad Vaši práci.
Již delší dobu neúspěšně řeším, to že bych potřebovala od září 2012, tzn. od 2,5 roku věku dítěte dát Štěpána do školky. Situace ve zdejší školce je beznadějná. Navíc je pro mě dosti nejasné jak se bude kapacita školky nadále řešit, zda budou nové prostory a kde a od kdy.
Na nástěnce školky jsme se náhodou dozvěděli o existenci Budulínka.
Čekala jsem polo amatérský dětský klub, kde si budu moci přijít pohrát se svými dětmi ev. nechat na chvíli někomu pohlídat, když půjdu něco vyřídit.
Byli jsme však s manželem příjemně překvapeni. Zařízení mi úrovní připomíná školku. Navíc má výhodu individuálního přístupu.
Spokojenost mého 2,5letého syna je asi nejnestrannější zpětnou vazbou.
Oceňuji snahu o zajištění stravování ze školní jídelny. Zajištění svačin formou prodeje ovocných příkrmů apod. také přivítám.
Pro mě jako pro matku je cenné, že zařízení funguje podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní zařízení. Funguje tedy, dle mého názoru, dle obecně osvědčených principů a pravděpodobně musí dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní pravidla. Mohu být potom klidná, že je moje dítě v bezpečí a vedeno k správnému rozvoji osobnosti.
Důležitý je pro mě také aktivní program, který presentujete na svých www stránkách jako cvičení, výtvarnou činnost a v neposlední řadě procházky ven. Rituální básničky usnadňují to, aby si moje dítě zvykalo na nové opakující se pravidla. Dnes mi Štěpánek po návratu nadšeně líčil, že „házel kachnám rohlík“ a že vybarvil deštník. Když jsem, ale viděla jak lítá pořád v kruzích dokola a říká „já umím běhat“, tak jsem nevěděla, co se mi snaží vylíčit za zážitek. Teď jsem ale dočetla program na září a napadlo mě, že jde asi o básničku „Umím běhat, umím stát, (oběhneme malý kroužek) nad hlavu si ruce dát. Umím chodit pomaličku, umím hrát si na žabičku. Umím chodit jako rak Věřte mi to, je to tak!
A jelikož je všechno jak se říká hlavně „o lidech“, závěrem přeji Budulínku, aby personálu vydrželo nadšení.
Děkuji s pozdravem Kateřina Pešková, maminka od Štěpána

Odpovědět

—————